1 травня у Рівному відкриють спідвейний сезон

У вівторок, 1 травня, на стадіоні «Мототрек» у Рівному відбудеться міжнародний турнір на приз відкриття сезону. У змаганнях візьмуть участь гонщики з Польщі, Латвії, Фінляндії та України. Гонка проходитиме за сіткою для 12 спортсменів, які будуть розігрувати між собою залікові пункти та приз відкриття сезону.

Планується, що в змаганнях візьмуть участь шість іноземних спортсменів та шість українців. З наших гонщиків стартуватимуть Станіслав Мельничук, Марко Левішин, Віталій Лисак, Дмитро Мостовик та Андрій Кобрин. Резервними спортсмени будуть Максим Росощук та Андрій Розалюк.

– Турнір будуть відкривати почесні гості. Планується виїзд мотобайків, спеціальних байків, відкритих автомобілів. Крім того, участь у відкритті візьме бандурист Назарій Поліщук. Стадіон готуємо до змагань, «Мототрек» практично вже готовий до відкриття сезону, – розповів керівник «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня.

Вартість квитків на стартову гонку у Рівному орієнтовно становитиме 80 гривень для дорослих та 40 гривень для дітей. Квитки на стадіон реалізовуватимуть у день змагань.

Для молодих рівненських гонщиків Марка Левішина та Дмитра Мостовика турнір на відкриття сезону стане хорошою можливістю підготуватися до майбутнього півфіналу юнацького чемпіонату Європи. Нагадаємо, ці змагання вперше за шість років прийматиме Рівне – 19 травня. Тренери мають надію, що Марко Левішин проб’ється до фіналу чемпіонату Європи серед юніорів.

– Перше тренування буде пробне, щоб підготувати техніку, випробувати її. Зимою були фізичні тренування у спортзалі. Від спортсменів очікуємо найкращих результатів. Найсерйозніше готуємось до чемпіонату Європи, – додав тренер Рівненського міського спортивно-технічного клубу Віктор Гайдим.

Змагання 1 травня Марко Левішин називає тренуванням з підвищеною відповідальністю. Гонщик вже вивчає майбутніх конкурентів, хоча повний список учасників чемпіонату Європи стане відомий пізніше.

– Хочеться виступити достойно, показати своє «я», набрати необхідну форму та відчути конкуренцію. На чемпіонат Європи ставлю завдання пройти у фінал. Хочеться достойно представити державу, а далі вже як вийде. Ще не знаю всіх конкурентів, які приїдуть. Але поверхнево дивлюсь на кого треба звертати увагу, – розповів спортсмен.

Більш досвідчений рівненський спідвеїст Віталій Лисак цього року вже встиг виступити на міжнародних турнірах в Угорщині та Словаччині. Гонщик поступово набирає кондиції після не найкращого виступу в минулому сезоні та готується показати свій максимум.

Додамо, що турнір на відкриття сезону розпочнеться 1 травня, о 16:00.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ