18-19 серпня у Рівному пройде фестиваль-ярмарок «Бульба-фест»

Цьогоріч Третій Всеукраїнський фестиваль – ярмарок «Бульба-фест» відбудеться на свято Яблучного Спаса 18-19 серпня перед стадіоном «Авангард».

Фестиваль пройде в рамках реалізації проекту «Громадський бюджет Рівного». Також нове місце проведення дасть можливість завітати на свято всім бажаючим, оскільки фестиваль проходитиме фактично в самому центрі Рівного. Окрім цього, на дводенному святі виступить – «Волинський народний хор» та всіма улюблений український гурт – «Без обмежень».

За словами організаторів заходу, як і кожного року на захід з’їдуться сотні товаровиробників з усієї України, аби презентувати свої товари, приєднаються традиційно і місцеві майстри. Окрім цього, на фестивалі будуть працювати безліч безкоштовних розваг, серед яких: батути, гірки, аніматори, аквагримісти, будуть проходити різноманітні майстер-класи, дегустації та розіграші подарунків.

Також на всіх присутніх чекатиме насичена дводенна концертна програма, яка завершуватиметься о 21-ій годині. Ще однією приємністю цього року буде вільний вхід на фест не тільки для гостей свята, а й для учасників за попередньою реєстрацією.

Це те, що організатори свята вже анонсуюють. Втім, зазначили, що більш детальніша інформація стосовно події з’явиться найближчим часом, а ті, хто хоче долучитися до щорічного «Бульба-фесту», можуть телефонувати за номером – 068 75 86 229 або ж реєструватися тут: http://bit.ly/bulbafest

Отож, не пропустіть два фестивальні дні у Рівному!

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ