В лікарні Рівненщини закуплять нове обладнання

В рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» Рівненське обласне управління охорони здоров’я підписало угоду на закупівлю 19 пристроїв для проведення тропонінових експрес-тестів.

Згідно умов договору, київська компанія «Хімлаборреактив» має поставити до кожної районної лікарні області пристрої, що дозволять більш точно та якісно діагностувати інфаркти у пацієнтів.

Часто кардіологи стикаються із ситуацією, коли пацієнт звертається до лікаря із задавненим інфарктом, тобто інфарктом, якому 2-3 дні. Тож для того, аби полегшити діагностування, управління закуповує апарати для експрес-визначення тропоніну, D-дімеру та інших кардіо-маркерів.

Також, начальник управління охорони здоров’я Юрій Осіпчук зазначає, що закуплені апарати можуть використовуватися більш ширше. Адже, окрім тропонін-тесту, вони дозволяють визначати рівень цукру в крові та діагностувати ряд захворювань внутрішніх органів пацієнтів.

Дана закупівля стала черговим етапом реалізації проекту, і вже восени цього року кардіологічні відділення районних лікарень отримають ці універсальні апарати.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ