Активісти на Рівненщині «підкинули» аудиторам дороги для перевірки

Про стан доріг в межах Рівненської області, зокрема, реконструкцію та  неякісний їх ремонт говорилося під час зустрічі начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області Анатолія Карп'юка з представниками громадських організацій «Авто Євро Сила» та «Національний корпус Рівненщини», які навесні цього року долучилися до проведення перевірки автошляхів області.

Разом вони оглянули карту області, по якій обговорили ділянки доріг   загального користування, які відремонтовані в 2016-2017 роках, та дороги, ремонт яких пропонується провести цьогоріч.

Як запевняють громадські активісти, деякі дані карти, які вказують на якісний ремонт доріг, не відповідають дійсності. Відповідні підтвердження тому вони готові надати, а також зібрати всю інформацію про стан відремонтованих  доріг, аби ревізори могли використати їх під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг в Рівненській області, яку проводить Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ