Американська співачка з українською душею співатиме у Рівному пісні Івасюка

На жаль, джаз-клуб "ДжЕм" змушений повідомити новину про те, що Концерт Bria Blessing & ShockolaD переноситься.

Джазовий клуб «ДжЕм» запрошує! 19 березня, о 19:00, Рівненському академічному музично-драматичному театрі відбудеться спільний музичний концерт «американської співачки з українською душею» Bria Blessing та проекту ShockolaD.

В програмі концерту прозвучать авторські композиції гурту Shockolad та Bria Blessing, а також пісні з майбутнього спільного альбому «IVASYUK».

Улюблені всіма пісні видатного українського композитора Володимира Івасюка – «Червона Рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй» та багато інших лунатимуть у свіжому, сучасному звучанні, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і душу текстів та мелодій.

Квитки: за тел. (067)363-34-18.

Довідково:

Bria Blessing / Брія Блессінг народилася в Техасі, американська співачка, музикант і автор пісень. Проживає у Львові, Україна. Її музика відображає її любов до Бога, життя і любові, яку вона пристрасно виражає через різні музичні жанри, що включають в себе поп, джаз, кантрі і рок.

Після участі у четвертому сезоні українського вокального конкурсу “Голос Країни”, Брія здобула національне і інтернаціональне визнання і почала подорожувати з концертами на постійній основі по всій Україні, Сполучених Штатах, Канаді, Данії, Норвегії та Польщі. Також вона активно задіяна в багатьох благодійних проектах.

Shockolad – це проект, оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк, які є його засновниками та ініціаторами.

ShockolaD – відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією.

Вони несуть меседж відкритості, зворушення і доторку до кожної людини, яка хоче поринути у світ звуків, що створюються під час незабутнього музичного ритуалу, яким є ShockolaD.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ