Більше декларацій – більше грошей: рівнян стимулюють йти до сімейних лікарів

Під час останнього засідання виконкому секретар Рівнеради Сергій Паладійчук нагадав членам виконкому про підписання декларацій з лікарями.

За словами секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука, декларації з лікарями – це важливе питання, від якого залежить фінансування медицини міста.

– Чим більше ми підпишемо декларацій, тим більше отримаємо грошей на медицину, – зауважив Сергій Паладійчук. – І якщо би наше місто ще на 20-25 відсотків підписало декларацій, ми вийшли би на дуже хороше фінансування медицини. Тому що ми вже два тижні ламаємо голову, як ті кошти, які є, використати на всі ті потреби, які є. Тому прохання не тільки самим підписати, а і всім знайомим, друзям, підключити трудові колективи підприємств тощо. Це не жарти, а дуже серйозна фінансова справа – це десятки мільйонів на кону. Тобто або ми їх отримуємо з державного бюджету, або потім просто будемо шукати гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Північні райони Рівненщини найкраще обирають сімейних лікарів

У свою чергу дехто з членів виконкому запропонував навіть зробити соціальну рекламу, адже, мовляв, для людей це важливо: якщо вони підпишуть декларації, то отримають кращу послугу, а лікарням буде виділено більше грошей. І це при тому, що Супрун під час візиту до Рівного відзначила, що наше місто – одне з кращих в Україні в цьому відношенні.

Підтримав цю ідею і Володимир Хомко:

– Я, як людина, яка пройшла багато виборів, вже давно засвоїв, що є приблизно 30% мешканців Рівного, до яких не доходить ніяка інформація. Вони живуть практично ізольовано – це перевірено досвідом. І це можливо більші клієнти лікарів, ніж ті, що весь час ходять у лікарні.

Нагадаємо, у Рівному вже підписали декларації з лікарями центрів ПМСД 67 706 мешканців міста. Найбільша кількість «законослухняних» пацієнтів у ЦПМСД «Центральний» – 26 235 пацієнтів, в ЦПМСД «Ювілейний» – 23 858 та в ЦПМСД «Північний» – 17 613.

Більше дізнатися про кампанію та підписати декларацію з лікарем можна не лише в самих закладах, а й у ЦНАПі м. Рівне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Обрати свого лікаря рівняни можуть і у ЦНАПі

До слова, Рівненщина за кількістю підписаних декларацій пацієнтів з лікарями  входить в першу  десятку по Україні. А це, каже, регіональний координатор з підтримки реформи охорони здоров’я у Рівненській та Волинській областях  Василь Височанський, є хороший показник, адже означає, що вже з першого липня первинна ланка медицини отримає більше грошей, повідомляють на gromadyrivne.blogspot.com. На Рівненщині в системі eHelth зареєстровано 680 лікарів, з якими можна заключити договір. 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ