БК «Рівне» програв вдома «Інтерхіму»

Вчора у Рівному відбувся другий матч півфінальної серії жіночої Суперліги між БК «Рівне» та одеським «Інтерхімом». У разі перемоги рівнянки б забезпечили собі місце у фіналі змагань, адже в першій зустрічі в Одесі саме наша команда здобула перемогу. Втім, одеситки змогли встановити паритет в очній зустрічі, перемігши у Рівному 67:55.

Згідно офіційного протоколу зустрічі, на невеличких трибунах рівненської ДЮСШ №4 зібралося 800 вболівальників, що ймовірно є рекордом відвідуваності для нашого міста у цьому сезоні. Глядачі несамовито підтримували місцевих баскетболісток у надпринциповому поєдинку.

Стартовий відрізок матчу активніше провели одеситки – 8:1 на користь «Інтерхіма». Рівнянки поступово вирівняли гру та наблизилися у рахунку, але на велику перерву команди пішли за двоочкової переваги гостей – 21:23.

«Інтерхім» пішов у незначний відрив наприкінці третьої чверті і закріпив свій успіх наприкінці матчу. MVP матчу стала одеситка Христина Карп, на рахунку якої дабл-дабл (25 очок, 15 підбирань). У рівнянок схожим досягненням може похизуватися Тетяна Гаврильчик (13 очок, 13 підбирань). Найрезультативнішою у складі рівнянок стала Вікторія Шматова, на рахунку якої 21 очок.

Тепер на команди чекає вирішальне протистояння в Одесі. Поєдинок відбудеться  у вівторок, 17 квітня.