БК «Рівне» та «Чайка» обмінялися перемогами

Вихідними у Рівному були зіграні перші два матчі серії до трьох перемог за бронзові медалі жіночої Суперліги. БК «Рівне» приймав «Чайку» з Бердянська. Фактор рідного майданчика не допоміг місцевим баскетболісткам здобути перемогу у першому матчі, однак в повторній зустрічі рівнянки відновили статус-кво.

Досвідчені баскетболістки «Чайки» Радулович та Цекова забезпечили своїй команді стартовий спурт. Рівнянки на їх фоні виглядали помітно виснаженими фізично та психологічно після прикрого виліту від «Інтерхіма» у півфіналі. У першому матчі баскетболістки з Рівного майже постійно були у ролі наздоганяючих. 28 очок Шматової не вистачило нашій команді, щоб зламати хід гри на свою користь. Врешті, поєдинок завершився з рахунком 70:80 на користь «Чайки».

Підопічні В’ячеслава Ковалевського зробили висновки і зовсім по-іншому зіграли у повторній зустрічі. Рівнянки захопили лідерство з першої чверті і планомірно нарощували перевагу. На велику перерву команди пішли за рахунку 45:27 на користь Рівного.

У другій половині гри тренер «Чайки» посадила на лаву для запасних своїх лідерів, давши зрозуміти, що гості вже змирилися з поразкою. Наставник рівнянок теж дав можливість вийти на майданчик юним баскетболісткам. Молоді баскетболістки повністю виправдали довіру тренера, встановивши підсумковий результат 88:58.

Тепер серія переїжджає до Бердянська. Поєдинки у Приазов’ї відбудуться 26 та 27 квітня. У разі необхідності п’ятий матч між командами відбудеться  у Рівному 30 квітня.