БК «Рівне» здійснив феєричний камбек у Кропивницькому

Чоловіча команда БК «Рівне» здобула вольову перемогу в першому матчі 1/4 серії плей-офф Вищої ліги проти «Золотого Вєка». У Кропивницькому фаворитами вважалася команда господарів, однак рівняни зуміли переломити хід поєдинку в самому ендшпілі, повівши в серії.

«Золотой Вєк» впевнено розпочав матч, після першої чверті забезпечивши відрив у 11 очок – 33:22. У другій десятихвилинці господарі продовжили контролювати хід гри, з комфортною перевагою пішовши на велику перерву.

Невідомо, що сказав своїм підопічним у перерві тренер БК «Рівне» Михайло Переверзій, але починаючи з третьої чверті гості перехопили ініціативу. Результативна гра Назарія Кісільчука, який набрав у цьому матчі 22 очки, допомогла рівнян вперше у матчі вийти вперед в останній десятихвилинці. Врешті наша команда здобула важливу перемогу над непростим суперником – 85:81.

Втім розслаблятися рівнянам зарано, адже вже завтра очікується матч-відповідь у Рівному. В разі повторного успіху, наша команда забезпечить собі вихід у півфінал змагань. Якщо переможе «Золотой Вєк», на команди чекає третій матчі серії – знову у Кропивницькому.