БК «Рівне» здобув три перемоги в чотирьох матчах

Вихідними чоловіча та жіноча команди БК «Рівне» зіграли чергові матчі регулярних чемпіонатів Вищої ліги та Суперліги відповідно. Чоловіки обмінялися перемогами у виїзних матчах з дублерами южненського «Хіміка», а жінки в себе вдома двічі перемогли бердянську «Чайку».

Підопічні В’ячеслава Ковалевського серйозно налаштовувалися на поєдинок з «Чайкою», аби порадувати місцевих вболівальників перемогами та закріпитися у верхній частині турнірної таблиці. Першу чверть активніше провели гості, досягнувши переваги у вісім очок. Втім, вже у другій десятихвилинці рівнянки вирівняли ситуацію на майданчику та вийшли вперед 49:46. У другій половині гри БК «Рівне» вже не дав шансів своїм суперницям, порадувавши глядачів яскравою перемогою з рахунком 101:86.

Найбільший внесок у перемогу рівнянок принесла Вікторія Шматова, на рахунку якої 33 очки та 8 результативних передач. У складі гостей феєрила Олександра Радулович, яка записала в свій актив 36 очок.

На відміну від першого матчу, у повторній грі рівнянки переважали зі стартових хвилин. На велику перерву команди пішли з 14-ти очковою перевагою «червоно-білих». У третій чверті «Чайка» хоч і скоротила відставання, але переломити хід поєдинку не зуміла – перемога рівнянок 85:77. Цього разу найкращу результативність у складі БК «Рівне» продемонструвала Вікторія Касаткіна, яка набрала 26 очок. Вікторія Шматова здійснила 9 підбирань та віддала 7 результативних передач.

Завдяки цим перемогам підопічні Ковалевського залишилися на 3 місці в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 37 очок. В спину рівнянкам дихають столичне «Динамо» та «Вінницькі блискавки», які здобули на одне очко менше. Незмінним лідером жіночої Суперліги залишається «Київ-Баскет», який здобув 25-ту перемогу поспіль. 23 та 24 березня рівненські баскетболістки в себе вдома прийматимуть одеський «Інтерхім», який наразі йде другим в таблиці.

Чоловіча команда БК «Рівне» потішила свої прихильників суботньою перемогою у Южному над дублерами місцевого «Хіміка». У достатньо рівній грі підопічні Михайла Переверзія зуміли схилити шальки терезів на свій бік, перемігши 74:69. Найрезультативнішим у складі рівнян став Назарій Кісільчук, на рахунку якого 18 очок.

На жаль, у повторній грі господарі взяли переконливий реванш, перемігши з рахунком 85:64. У складі рівнян можна відмітити Тараса Шанюка, який набрав 16 очок.

Рівненські баскетболісти продовжують посідати 3 місце в турнірній таблиці Вищої ліги, маючи 37 очок. Івано-Франківська «Говерла» випереджає рівнян на 4 очки. Лідером змагань є одеське «Динамо».

Найближчих вихідних чоловіча команда БК «Рівне» на своєму майданчику прийматиме середняка ліги – столичний «Київ-Баскет».