Бойко не з’явився до суду – рішення прийняли без нього

Сьогодні, 7 серпня, в апеляційному суді Рівненської області розглянули позовну заяву  рівненського підприємця Юрія Бойка. Чоловік просив, щоб суд роз’яснив ухвалу Рівненського міського суду від 20 жовтня 2016 року «Про звільнення самовільно зайнятої ділянки». Проте на розгляд справи ні Бойко, ні його представник не прийшли.

Справа стосується вивезення із території колишнього Радіозаводу близько 400 тибетських мастифів, що начебто є власністю рівнянина Юрія Бойка. 9 липня цього року виконавча служба спільно з представниками Рівненського міськвиконкому, працівниками стерилізаційного центру вже пробували виконати рішення Верховного суду від 25 квітня цього року: звільнити самовільно зайняту земельну ділянку шляхом знесення розплідника собак. Однак, попрацювавши на місці півдня, так і не дійшли висновку – як забезпечити реалізацію такого рішення суду.

– Є собаки, які в рішенні суду не зазначені, їх доля – що з ними робити – не вказується. Недолуге рішення, – тоді заявив адвокат Бойка Олег Зражевський.

За даними юрвідділу Рівненської міської ради, Юрій Бойко подавав заяву про роз’яснення рішення суду, бо, мовляв, йому не зрозуміло, що робити із собаками, яким чином і кому передавати земельну ділянку, де зараз розміщений розплідник собак.

– Фактично у своїй апеляційній скарзі Юрій Бойко просив скасувати ухвалу про відмову роз’яснення рішення і направити до суду першої інстанції для розгляду його заяву про роз’яснення рішення. Сьогодні в апеляційному суді скаргу лишили без задоволення, а ухвалу про відмову у роз’ясненні лишили без змін, – розповів головний спеціаліст юридичного відділу Рівненської міської ради Андрій Мовчун. Щодо того, чи планується зачищення території Радіозаводу від розплідника, додає:

– За тією інформацією, якою володію я, планується здійснювати виконавчі дії, єдине – буде визначена дата.

Чому Юрій Бойко не з’явився до суду і що робитиме далі, з’ясувати не вдалося. Його адвокат Олег Зражевський коментувати ситуацію поки відмовляється.

Історія із розплідником тибетських мастифів у Рівному давня. Два роки тому 12 липня один із псів напав та покусав 66-річного рівнянина. Справа тоді дійшла до поліції, а міська влада подала на підприємця Юрія Бойка, який начебто є власником цього розплідника, до суду.

За той час собак Бойка дискваліфікували від участі в заходах Кінологічної Спілки України. Довічно виключили зі Спілки і самого підприємця, крім того, його дискваліфікували від ведення племінної діяльності без права передачі собак у співволодіння чи оренду. Оскільки мастифи разом зі своїм власником «завдали великої шкоди кінологічній діяльності спілки».

Тоді міська влада була переконана, що такі «каральні заходи» змусять підприємця вивезти псів. Однак, за словами очевидців чоловік продовжував свою діяльність. У судах захист Бойка запевняв, що він власник лише п’яти псів, які після рішення суду із розплідника забрав на територію приватного домогосподарства. У чиїй власності решта мастифів – ніхто й не знає. А Бойко лише на волонтерських засадах доглядає за собаками.

Місту досі достеменно не відомо, скільки ж мастифів зараз на території колишнього Радіозаводу. За словами Юрія Бойка, їх майже чотири сотні.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ