Чуже «не болить»: держслужбовці випрошують підвищення пенсії тільки собі

Пенсіонери, колишні державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування  Рівненщини написали колективне звернення до Кабміну та Президента з проханням підняти їм пенсію.  Стверджують, що відповідні законопроекти уже зареєстровані, однак приймати їх не поспішають.

– Ми просимо, щоб Рівненська облрада клопотала перед Верховною Радою, Кабміном про те, щоб підтримали ці законопроекти. За даними пенсійного фонду пенсіонерів держслужбовців є 94,4 тисяч осіб. Середній розмір пенсії сягає 3,9 тисяч гривень. За умови проведення перерахунку пенсій держслужбовцям, пенсія збільшиться у 2,2 рази. Підвищення зарплати і збільшення пенсійних внесків працюючих держслужбовців повністю перекриє підвищення пенсії для держслужбовців-пенсіонерів, – каже пенсіонерка Наталія.

Депутати Рівненської обласної ради запропонували пенсіонерам попросити не тільки за пенсіонерів-держслужбовців, а за всі категорії людей пенсійного віку. Наприклад, у пенсіонерів, які все життя працювали у сфері сільського господарства, пенсія ще менша – близько 1300 гривень. Мовляв, несправедливе відношення в державі практично до пенсіонерів усіх категорій.

Натомість рівненські пенсіонери-держслужбовці наголошують на тому, що вони готові просити тільки за себе. Решта ж нехай просять самі. Звернення пенсіонерів депутати мають розглянути на сесії Рівненської обласної ради.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ