Цікаві факти про фільми, які транслюють у рівненському кінотеатрі

Рівненський Мультиплекс традиційно запрошує на прем’єри тижня: трилер «Тихе місце» та шалену комедію «Секс-контроль».

Дія фільму «Тихе місце» розгортається на віддаленій від цивілізації ферми, де мешкає молода сімейна пара. Усамітнення загрожує їм зіткненням з надприродною силою.

Цікаві факти про фільм “Тихе місце”:

– Сценарій кінороботи “Тихе місце” потрапив до десятки кращих сценаріїв 2017 року за версією Tracking Board.

– Зйомки фільму проходили в штаті Нью-Йорк, переважно на Вест-Дувр Роуд у місті Паулінг і частково в місті Літтл Фолз.

– Сценаристи написали сюжет фільму спеціально для Джона Красінскі. Емілі Блант, прочитавши сценарій, висловила бажання зіграти разом з чоловіком.

– Для Джона Красінскі та Емілі Блант фільм став першою спільною роботою за сім років шлюбу. До цього вони обоє грали в кінострічці “Маппети” (2011), але у них не було спільних сцен.

– Актриса Міллі Сіммондс, що грає роль доньки головних героїв, являється глухонімою. Вона втратила слух в дитинстві в результаті передозування ліків. Першою її роботою в кіно стала драма Тодда Хейнса “Світ, повний чудес” (2017).

– Для зйомок фільму творці закупили 20 тон кукурудзи та найняли місцевих фермерів, щоб ті засадили поле навколо місця дії.

Фільм «Секс-контроль» про злободенну проблему усіх батьків. Що робити, якщо твої діти вже стоять на порозі дорослого життя? Звичайно ж, як і всі люблячі батьки, оберігати своїх нащадків від усього найгіршого. Три дівчинки-підлітка готуються до одного з найважливіших подій в їх життях – випускного в школі. Там вони планують позбутися незайманості, дати старт своєму  дорослому життю. Батьки, випадково дізнавшись про це, готові зробити все, що завгодно, щоб знищити навіть найменші натяки на секс у їх дочок. Всю ніч батьки і матері будуть оберігати своїх дочок від втрати невинності.

Режисером фільму є Кей Кеннон. Це стане для неї дебютом в ролі режисера.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ