Депутати Рівненської облради проситимуть Президента за бранця Росії?

На сайті Рівненської обласної ради зареєстрували проект рішення «Звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України щодо звільнення громадянина України Миколи Карпюка з російського полону».

– Вже 4 роки він політичний бранець Росії, адже сфабриковану спецслужбами Російської Федерації справу на рівні нашої держави визнано фарсом… Це людина честі та совісті, яку шляхом обману затримали спецслужби РФ, незаконно звинуватили у надуманому злочині та засудили до 22,5 років колонії суворого режиму… – йдеться у зверненні. Згідно з оприлюдненим текстом депутати проситимуть Президента «вжити усіх можливих заходів для звільнення політичного бранця Російської Федерації Миколу Карпюка, який вже чотири роки перебуває у неволі, і повернути його на батьківщину, де чекають його родина та друзі».

До слова, подібне звернення 20 березня прийняли депутати Львівської облради. Вони так само закликали Петра Порошенка посилити зусилля щодо визволення Миколи Карпюка і Станіслава Клиха.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ