Депутати Рівнеради проситимуть у нардепів за фермерів

Обранці міста Рівне нині на сесії прийняли звернення до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Верховної Ради.

Депутати Рівнеради просять підтримати законопроект щодо передачі права власності фермерським господарствам на земельні ділянки, надані засновникам таких господарств у постійне користування, довічне успадкування, володіння для створення фермерського господарства.

Згідно з текстом звернення, депутати просять “не допустити знищення фермерських господарств”.

Так фермерські господарства зможуть передавати землю у спадщину, на якій працюють, своїм дітям. Це дасть людям стимул працювати на землі так, як вона буде їхньої власністю, – прокоментував міський депутат, голова асоціації фермерів Рівненщини Андрій Кузьмич.

Нагадаємо, Кабмін подав законопроект, за яким фермери отримають у власність півмільйона державної ріллі. І 18 травня цей законопроект депутати внесли у порядок сесії. Тож фермери країни очікують, що в найближчі дні його таки розглянуть.
Окремі вважають, що така «подачка» не що інше, як передвиборча кампанія окремих народних обранців і далі слів справа не піде. А тим часом чимало фермерів налаштовані рішуче: схрестили пальці і готуються до поїздки у столицю, аби народні обранці таки проголосували за законопроект, а не загубили його десь у шухлядах.
Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ