Директор Рівненського медколеджу: Facebook для тих, хто нищить зупинки

Вчора, 27 липня, відбулося засідання Рівненської обласної ради на якому депутати заслухали звіт директора Рівненського державного базового медичного коледжу Ростислава Сабадишина про роботу на посаді за 2016-2018 роки.

Та, звітуючи, директор дещо розширив часові рамки – почав із 90-х минулого століття.

Обласні обранці ж почали перебивати директора і ставити йому дещо не зручні  питання: про високу заробітну платню, про «закритість» коледжу, про неповагу до студентів.

За словами депутата обласної ради Владислава Сухляка, відповідно до рейтингів, які громадські організації оприлюднили у соцмережах, зокрема і в Facebook, медколедж погано ставиться до своїх студентів.

На такий закид Ростислав Сабадишин відповів доволі таки різко:

– Зараз є багато чого цікавого, що ми обговорюємо зі своїм колективом. Є сайти на яких ми постійно знаходимося і на які постійно даємо інформацію. Хочу сказати, вже вибачте мені, Facebook придумали молоді люди, щоб вилити свій нігілізм, який у них є. Як правило у Facebook пишуть частіше ті люди, які роблять щось погане. Які нищать зупинки, пишуть на будинках, це не є для дорослих людей. Дорослі люди повинні займатися роботою, а Facebook повинні займатися психологи і педагоги. Це є серйозна річ. Моя думка, це я так вважаю. Тому що саме основне для медицини, я вам скажу, як професор як доктор наук, дати знання і виховати терпимість . Це має величезне значення, бо терпіти викладача в десять разів легше, ніж терпіти хвору людину. Повірте, у мене професійна сильна команда педагогів-викладачів, – заявив Сабадишин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський медичний коледж реорганізовано в академію

Депутати звіт директора підтримали.

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ