Для молоді у Рівному організували знайомство з професіями (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

На базі навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості 25 квітня відбувся Форум професій та майстерності.

Майстер-класи, батли, Театр моделей – захід став цікавим пізнавальним майданчиком, який допоможе школярам визначитись зі своїм професійним майбутнім, а безробітним підшукати роботу.

Основною метою інтерактивного заходу було підвищення престижності робітничих професій, сприяння молоді професійному самовизначенню, розширення знань учнів про різноманітний світ професій, популяризація робітничих професій, актуальних на регіональному ринку праці.

В заході взяли участь роботодавці, безробітна молодь та понад 1200 старшокласників майже 50 шкіл м.Рівного, Рівненського і Здолбунівського районів.

Для безробітної та учнівської молоді розгорнули ціле містечко майстерності під назвою «Орієнтир – робітнича професія». Активно працювали майстер-класи за професіями будівельної сфери, сфери послуг, ремісничих професій. Поряд розмістились майданчики відкритого інтерактивного спілкування з працівниками державної пожежно-рятувальної частини м.Рівне, майстрами виробничого навчання, патрульними поліцейськими.

На подіумі відбувся показ «Театр моделей» кваліфікаційних виробів слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти, продемонструвавши вишукані зачіски, макіяж та одяг різних стилів.

В актовій залі відбувся Battle престижних вакансій для безробітних, де роботодавці презентували свої підприємства і запрошували на роботу.

Форум професій та майстерності був проведений обласною службою зайнятості у співпраці з Вищим професійним училищем №1 м. Рівне, Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області та Патрульною поліцією.

Фото зі сторінки Рівненської обласної служби зайнятості у Фейсбук

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ