Для рівненських школярів «випросили» 75 копійок знижки в міських маршрутках

За словами начальника управління транспорту виконавчого комітету Рівненської міської ради Віталія Миронюка, незабаром, а саме з 16 травня, вартість проїзду для школярів становитиме повну вартість. Тобто 5 гривень у маршрутках та 3 гривні у тролейбусах. Поки ж, школярі мають повне право сплачувати за проїзд нижчу вартість.

– Постановою Кабміну для учнів загальноосвітніх шкіл встановлено знижку на проїзд у громадському транспорті. Відтак, вартість квитка для школярів у тролейбусах становить 50% від повної ціни, а в маршрутних автобусах – на 25% менше від ціни квитка. Тож, якщо 5 гривень зменшити на 25%, то вартість «шкільного квитка» становить 3,75 гривень. За нашими рекомендаціями, проханнями і вимогами, на зборах перевізників було прийнято рішення, що в період визначений законодавцем (з 1 жовтня по 15 травня) діти шкільного віку перевозять за 3 гривні, – повідомив начальник.

За його словами, в місті є окремі «водії-мудреці», які вказують свою ціну для дітей. Однак з таких унікумів знаходять і притягують до відповідальності.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ