До Рівного завітає Ольга Деркачова із презентацією роману «Дім Терези»

25 травня Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошує рівнян на презентацію книги Ольги Деркачової «Дім Терези» за участі авторки. Початок – о 18.30.

Коли нестерпний біль від смерті коханого врешті відступає, Тереза вирішує розпрощатися з минулим назавжди. Але тоді ж отримує несподіваний подарунок звідти – ключі від дому з яблуневим садом. Тереза наповнює той дім людьми, такими ж загубленими, як і вона сама. Тут кожен має право на мовчання й час, який зцілює.

День за днем новий дім змінює життя Терези. Незнайомці стають вірними друзями. Потреба допомагати іншим перетворюється на роботу. А за дверима дому її вже чекає нове кохання. Треба тільки відпустити привидів минулого й змогти пробачити собі.

Довідково: 

Ольга Деркачова – письменниця, докторка філологічних наук, професорка. Живе в Івано-Франківську. Лауреатка конкурсу «Коронація слова» за найкращий твір про кохання. У видавництві «Discursus» вийшли романи Ольги Деркачової «Коли прокинешся» та «Крамниця щастя».

Нова книжка «Дім Терези» – це емоційний роман на межі жанрів жіночої та психологічної прози, де читач не лише впізнає себе-теперішнього, а й зможе повірити у себе-майбутнього.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ