До столичних кардіологів на прийом у Рівному записалось понад 140 пацієнтів

У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука сьогодні, 23 березня, працюють хірурги з «Інституту серця МОЗ України».

Висококваліфіковані лікарі-діагности проводять безкоштовний прийом та діагностику захворювань пацієнтів із кардіохірургічною патологією. Дві бригади спеціалістів «Інституту серця» діагностують серцево-судинні вади пацієнтів, консультують їх  стосовно подальшого лікування, за потреби скеровують на додаткове обстеження та лікування до Києва. За день лікарі планують прийняти до 70 пацієнтів з Рівненщини. Загалом же на прийом до столичних спеціалістів вже записано понад 140 пацієнтів.

– Запис відбувається на постійній основі. Адже приїзд лікарів з «Інституту серця»  до Рівного відбувається в рамках постійної співпраці діагностичного центру. Крім того у центрі з 2016 року постійно працює і Рівненська філія ДУ ”Інститут серця МОЗ України”. Таким чином ми хочемо зробити  доступною для рівнян висококласну діагностику світового рівня без поїздок до столиці, –  розповів головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука Роман Шустик.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ