Довгоочікуваний дитячий садочок обіцяють запустити цього року

Незабаром планують запустити дитячий садочок у селі Оржів Рівненського району.

Загалом будівництво садочка триває вже декілька років. Частково роботи розпочалися у 2016, продовжилися у минулому та цьому роках. Втім, не слід забувати, що це двоповерхова будівля закладу площею 2 тисячі квадратних метрів. При чому будівельники запевняють, що робота йде згідно графіку.

Зовнішні роботи будівлі майже закінчені. Коробка зведена та утеплена, фасад пофарбований, покрівлю виклали з металочерепиці. Стіни ще планують оздобити малюнками.

Внутрішні роботи у приміщені саме в процесі роботи. Тут тинькують та фарбують стіни, обкладають плиткою харчоблок і санвузли. На черзі встановлення міжкімнатних дверей. Вже проведена мережа водопостачання, опалення та каналізації.

Обігріватимуть садок завдяки модульній котельні, що працюватиме на місцевій сировині. Також розпочато благоустрій прилеглої території.

Будівельники розповіли, що опоряджувальні роботи закінчать у вересні. На черзі буде закупівля меблів та сантехніки, навчальних матеріалів та іншого інвентарю.

Як зазначив заступник голови ОДА Віталій Ундір – це буде перший дитсадок у селищі і надзвичайно важливо, аби дітям там було комфортно. Тому підрядники ретельно виконують свої роботи. Дошкільний заклад у черзі на запуск. Його планують відкрити цього року.

Тут навчатимуться та виховуватимуться 150 дошкільників. Діти та їхні батьки не можуть дочекатися відкриття, адже 20 років на території селища немає бази для навчання малюків.

Загальна кошторисна вартість об’єкта складає майже 37 мільйонів гривень. Аби завершити будівництво передбачили кошти – 10 та 3 мільйони з державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету відповідно.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ