Дует Єгора та Роксолани Грушиних два дні поспіль збирав у Рівному аншлаги (ВІДЕО)

17 та 18 березня у Рівному відбулися два концерти Єгора Грушина та Роксолани Грушиної. Відомий піаніст-неокласик виступив у дуеті зі своєю дружиною Роксоланою, поєднавши королівське звучання роялю та оксамитовий тембр віолончелі. 

Два дні поспіль концерти у Рівненській обласній філармонії збирали повний зал, і артисти не втомлювалися дякувати рівнянам за такий теплий, щирий прийом.

За словами Єгора Грушина, вони не збиралися цієї весни їхати до Рівного, втім на численні прохання шанувальників все-таки вирішили включити Рівне у цей концертний тур. І Рівне як завджи віддячило повним аншлагом. А оскільки вже за місяць до концерту майже всі квитки були продані, артисти вирішили дати додатковий концерт, який також зібрав повний зал глядачів.

Під час другого концерту Роксолана зізналася, що дуже розхвилювалася, адже щира реакція, емоції  та аплодисменти публіки змусили її ще глибше проникнутися музичними композиціями.

  • Для нас дуже важливо, що ми можемо грати для вас цю концертну програму, адже вона особлива для нас. Минулого року ми одружилися і тому сьогодні наша програма називається Together. Якщо хтось пам’ятає, ми і раніше пробували грати разом, але зараз це вже трохи інша музика, інше звучання і ця програма знаходить відгук у нашому серці, – схвильовано додала Роксолана.

Артисти виконали близько 20 композицій, де віолончель підхоплювала, відгукувалась, вторила і додавала ніжності та мелодійності звукам роялю. Зокрема, Грушини виконали і кілька композицій із майбутнього альбому, над яким зараз працюють музиканти. Композитор також пообіцяв, що рівняни, можливо, почуюють новий альбом вже цієї осені.

Справжнім ексклюзивом другого концерту у Рівному стала композиція, яку пара виконала на роялі “у три руки”. Після півторагодинного концерту Єгор та Роксолана Грушини залюбки фотографувались та спілкувались із шанувальниками, давали автографи та дякували за підтримку і увагу.

 

Натомість вдячні глядачі щиро ділилися відгуками:

  • сьоднішній вечір – це друга крута реальність звуків і відчуттів!!
  • цей концерт – це щось неймовірне! Поєднання віртуозності, природності, щирості!
  • дякую цій чудовій творчій парі за неймовірну музику. Концерт пройшов на одному диханні. Релакс. Чекатиму ще на ваш приїзд в Рівне!
  • Грушини, Ви крутезні!!!!! Чекатиму з нетерпінням нових зустрічей і нової музики!!!!цього разу зловила себе на тому що тихенько підспівувала деякі композиції, а це значить що навіть в моїй підсвідомості грає Ваша музика))) так тримати!!!!! Творчих Вам успіхів і вдячних слухачів!!!!!!

 

 

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ