Дует з Італії відкриє фестиваль органної музики в Рівному

Завтра у Рівному розпочнеться Фестиваль органної музики “Musica viva organum” 2018.

Відкриє фестиваль у Рівненській обласній філармонії концерт “Гра в чотири руки” за участі Сальваторе Пронесті та Лаури Саруббі з Італії. Початок о 19:00.

Сальваторе Пронесті навчався грі на органі у маестро Луїджі Челегіна. У 1993 році відкрив власну «Органну крамницю» для будівництва, реставрації та технічного обслуговування органних труб. Паралельно з музично-ремісничою діяльністю ведеться інтенсивна концертна. Як органіст, особливо відомий імпровізаціями в різних стилях, провів концерти на важливих національних і міжнародних фестивалях, серед яких Брюссель (2015, 2016), Брюгге (2016).

Сьогодні Сальваторе – капельмейстер Капели собору у Вібо Валентія. Нещодавно був запрошений зайняти пост Почесного органіста в соборі своєї єпархії, Мілето-Нікотера-Тропеа. Має велику колекцію клавішних інструментів для виконання античної музики.

Лаура Саруббі закінчила консерваторію по класу фортепіано та клавесину. В ході навчання відвідувала  курси і майстер-класи сольного виконання,  брала участь у численних конкурсах і концертах.

Вона має досвід роботи в якості викладача фортепіано в декількох концертах і подіях в різних формаціях, як в Італії, так і за кордоном, бере участь в «Міжнародному оперному Workshop – OperaStudio вербікаро (CS)», організованому маестро Анджело Guaragna.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ