Громадське радіо запрошує на ефір у Рівному

Громадське радіо вперше завітає до Рівного, аби дізнатися більше про життя його мешканців. Що хвилює рівнян та рівнянок? Кожен має право висловити свою думку на Громадському радіо 29 та 30 березня.

Під час ефірів говоритимуть про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою. Зокрема:

– Тарас Максименко начальник управління культури і туризму виконкому Рівненської міськради розповість про розкопки у парку Шевченка і не тільки.
– Представники Рівненського муздрамтеатру розкажуть про нові вистави, таланових акторів та про те, як запустили продаж квитків онлайн.
– Про незележні рівненські ЗМІ розпитаємо головного редактора «Четверта влада» Володимира Торбіча
– Керівництво обласного управління Нацполіції – про “бурштинові” справи та розслідування нападів на громадських активістів (tbc)

Приєднуйтесь і слухайте наживо прямі виїзні ефіри Громадського радіо у Рівному 29 та 30 березня з 12:00 до 14:00 в конференц-холі, 3 поверх (зал «B»), ТЦ «Manhattan», вулиця Соборна, 112, м.Рівне.

Ефіри проведуть письменниця та право захисниця Larysa Denysenko та Григорий Пирлік.

Ефір відбудеться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», під час якого радійники вирушають у поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ