Ірина Білик подарувала рівнянам безліч музики і слів про кохання

«Без гриму. Найкраще. Про кохання» - саме так називався великий концерт Ірини Білик, який відбувся вчора у Рівному в МПК «Текстильник». Грандіозне шоу Народної артистки України зібрало сотні шанувальників її творчості, які залишаються вірними співачці вже протягом 30 років.

Так, дійсно, виявляється ми слухаємо пісні Ірини Білик ось уже три десятиліття. Вона починала свою кар’єру співачки ще у 1988 році, коли почала  працювати над власним репертуаром і в 1989 році взяла участь у фестивалі «Червона Рута». А згодом її сольні концерти збирають аншлаги, а концертні тури стають найграндіознішими в історії українського шоу-бізнесу. Її не раз називали  найпомітнішою постаттю в сучасній українській музиці, найпопулярнішою співачкою країни, вона ставала володаркою багатьох престижних премій і нагород, у 2008 році заслужено отримавши звання Народної артистки України. Ірина Білик випустила 12 альбомів, 7 синглів і безліч хітів, які знають і люблять кілька поколінь. Тому не дивно, що сьогодні її називають «українською Мадонною» – завдяки великій кількості хітів у 1990-х роках та значному впливу на український шоу-бізнес.

Всі ми давно звикли до того, що Ірина часто міняє свій імідж. Перед глядачами у Рівному співачка постала у традиційно епатажному образі розкішної білявки, в якому стриманість чорних брючних костюмів поєднувалась із яскравими елементами, пусер у стилі sport casual з додаванням блиску золота і срібла. Завуальовану сексуальність співачки підкреслювали ботфорти на височезній платформі, коротка чорна туніка, золотистий плащ із капюшоном та стільчик у центрі сцени, на який співачка час від часу присідала, аби заспівати якусь романтичну пісню.

Як і обіцяла, Ірина підготувала для своїх шанувальників найкращі пісні про кохання, написані в різні роки, але об’єднані єдиною темою, яка завжди єднає серця – темою кохання.

– До цього концерту я готувалася, мабуть, останніх 15 років… Ви не уявляєте, як я чекала цього, – зізналася співачка зі сцени. – Протягом років я писала ці пісні, збирала їх потроху і дуже часто чула: «Для чого співати таку музику, давай щось веселіше, простіше!» І я думала тоді: то може мені просто роздягтися треба?.. Ви знаєте, стільки бездуховної і бездушевної музики зараз співає, танцює, грає на екранах, що я подумала: у цей такий не простий для України час, можливо, саме такий концерт потрібен людям. І це саме ті пісні, які вам дуже сподобаються.

Ірина почала концерт із новіших та маловідомих пісень, розповідаючи про свої творчі пошуки, а потім, поволі запалюючи публіку, додавала все більше старих добрих хітів, знайомих нам з 90-х.  Співачка не втомлювалась дякувати шанувальникам та усім хороших людям, які зустрічались на її шляху і завдяки яким з’явилися на світ ці пісні.

Як завжди, Ірина багато говорила про кохання, жартувала та загравала з публікою, міняла інтонації в голосі, надувала губки і пускала бісики в залу. А інколи здавалось, що зі сцени у залу розтікалася димова завіса, просякнута чуттєвістю та феромонами любові, яку ви промінює артистка.

– Дається взнаки, що це 17-й концерт, – злегка хриплуватим томним голосом пояснила співачка. – І ви, до речі, можете нас привітати, адже у нас це екватор, нам залишилось відвідати ще 15 міст. Але Рівне завжди було для мене особливим, тут особлива публіка, і я знала, що ви прийдете сьогодні до мене, я неймовірно рада бачити всіх вас, – зізнавалась у коханні до Рівного співачка.

Ірина Білик підкреслила, що для неї було принциповим у цьому концерті співати тільки наживо. Крім цього, спеціально для концертного туру була підібрана нова команда музикантів, справжніх професіоналів під стать королеві української поп-музики. Особливим характером та харизмою відрізнявся гітарист, який запалював публіку не менш професійно, ніж сама артистка.

Однією з новинок туру стали екзотичні інструменти, які раніше ніколи не використовувались у шоу Ірини Білик. Справляли враження і світлове шоу, декорації та оформлення сцени, в якому були використані світлові кульки, які випромінювали різними кольорами і то підіймались, то опускались на сцену. А на великому екрані протягом усього концерту транслювались кліпи та відео за участі співачки.

Взагалі у шоу Ірини цього разу було чимало цікавинок. Наприклад, прима запросила до участі у своєму сольному концерті молоду виконавицю Ольгу Ракицьку, яка заспівала дві свої власні пісні, а також в дуеті з Білик шлягер «Я люблю его за то». Ірина розповіла, що познайомилась з Ольгою випадково, на одному з концертів, коли та подарувала їй свого диска. Прослухавши його вдома, Ірина зрозуміла, що це пісні, які також звучать і в її серці, і вона хотіла би, щоб вони звучали на її концертах. Відтак, ближче познайомившись із молодою співачкою родом із Донецька, Білик запропонувала їй свою підтримку і можливість виступити разом у концертному турі.

Протягом більш ніж двогодинного концерту публіка раз у раз вибухала оплесками і активно підспівувала знайомі мелодії, запалювала ліхтарики на телефонах і качалась з піднятими руками в єдиному екстазі. Адже із цими піснями у кожного з нас пов’язано так багато спогадів, мрій, свого часу вони звучали звідусіль, налаштовуючи на хвилю кохання і романтичних почуттів… І навіть ті, хто ніколи не був затятим шанувальником Білик, не могли не впізнати десятки її хітів, які безпомилково вгадуються з перших нот.

Так зустрічали пісні «А я пливу у човні», «Ти мій», «Сніг», «Любовь. Яд», «О любви», «Мовчати», «Таксі», «Девочка», «Мы будем вместе» та безліч інших хітів. Зрештою співачка як і годиться вийшла на біс і погодилась «продовжити» концерт, але враховуючи, що він може розтягнутися ще на 6-7 годин. Звісно, це не спинило запеклих шанувальників і з залу посипались схвальні вигуки.

А відтак Ірина Білик подарувала своїм прихильника ще один сюрприз –  яскраве асорті із своїх хітів. Пісні переливались одна в іншу, а зал шаленів, підхоплюючи улюблені мотиви. Відтак співачка зарядила своїх глядачів на повну, подарувавши надзвичайно яскраве, до деталей продумане шоу, і безліч музики та слів про кохання.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ