Італійські музиканти виконали у Рівному Гімн України на органі

Вчора, 2 серпня, у Рівному розпочався Міжнародний фестиваль органної музики. Гості з Італії Salvatore Pronestì та Лаура Саруббі зірвали справжній аншлаг з програмою «Гра в чотири руки».

В органному залі Рівненської обласної філармонії звучали  справжні шедеври від Salvatore Pronestì та Лаури Саруббі. А Гімн України у супроводі органу від гостей з Італії співав весь зал.

А це декілька слів від маестро Сальваторе Пронесті про наш орган:

– Я скажу одне: вам, рівнянам, пощастило, що у вас взагалі така концертна органна зала є. Це дуже особлива річ. Тому що у нашій країні немає концертної зали, де був би встановлений орган. Вони знаходяться тільки у церквах. І там не будеш виконувати нічого, окрім релігійної музики, а тут є можливість і світську музику послухати. Я підкреслюю, що в Італії нічого подібного немає. І нам у цьому відношенні треба у вас повчитися. І з цієї точки зору, ми вам просто заздримо, – зауважує Сальваторе Пронесті, італійський музикант.

Музика літа в органному залі. Шедеври, які лунають від Salvatore Pronestì та Лаури Саруббі!!! Гімн України у супроводі органу від гостей із Італії, співав весь зал, а ви таке чули?

Опубліковано Рівненська обласна філармонія Четвер, 2 серпня 2018 р.

Нагадаємо, вже 7 серпня у рамках фестивалю відбудеться концерт Жан-П’єра Стайверса (орган) та Хіроко Іноуе (орган).

Квитки на концерт на сайті онлайн
https://ticketclub.com.ua/event/5088/
та в касі органного залу.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ