Сьогодні у Рівному встановлять «Камені спотикання»

26 липня о 17:00 год. у Рівному відбудеться офіційна церемонія встановлення меморіальних знаків 5-ти жертвам нацизму. Для закладання «каменів спотикання» до Рівного прибуде відомий німецький митець, автор ідеї меморіальних знаків Гюнтер Демніг. Церемонія відбудеться за участі представників міської ради та управління культури.

26 липня у Рівному встановлять «камені спотикання» п’яти жервам нацизму: це отець Володимир Мисечко, поетеса Зузанна Гінчанка, Праведник народів світу Яків Сухенко, єврейська сім’я Якоб та Рахель Крулики.

Рівне – друге місто в Україні, в якому буде встановлено ці меморіальні знаки. Вперше їх заклали в Переяслав-Хмельницьку.

Камені спотикання отцю Володимиру Мисечку, Праведнику народів світу Якову Сухенку та єврейській сім’ї Якоб і Рахель Крулики встановлять коштом ГО «Центр «Мнемоніка».

Камінь спотикання поетесі Зузанні Гінчанці виготовили коштом німецької дослідниці літератури, експертки зі славістики та історикині Ютти Ліндекуґель (http://www.translit-portal.de/uebersetzer/jutta-lindekugel/).

Початок о 17.00 біля входу у Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр (Театральна площа, 1).

Нагадаємо, встановлення «каменів спотикання» мало відбутися у Рівному ще минулого року, втім церемонію було скасовано через затримки на митниці.

Детальнішу інформацію про подію можна знайти за посиланням: http://mnemonika.org.ua/2018/07/21/stolpersteine_rivne/

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ