Краєзнавчий музей розкриватиме таємниці своїх фондосховищ

Рівненський краєзнавчий музей започатковує новий проект «Виставка одного експоната». Першою виставкою цього циклу стане представлення картини «Будинок Гете у Веймарі».

16 травня о 12:00 рівнян запрошують до Рівненського краєзнавчого музею на презентацію нового проекту «Виставка одного експоната».

Відтак усі бажаючі можуть дізнатися не тільки про історію надходження картини «Будинок Гете у Веймарі» до нашого музею, а й дізнатися більше про постать великого німецького поета Йо́ганна Во́льфґанґа фон Ґе́те і книги його творів, видані у ХІХ ст., які зберігаються у фондах музею, про Музей Гете у Веймарі. І нарешті про дерево гінкго, яке в Німеччині називають «деревом Гете», а у нас його культивує родина Терещуків. Звичайна картина, а скільки цікавого вона може повідати тим, хто вміє бачити більше, ніж на ній зображено…

Новий проект покликаний розкрити фондові колекції музею, які довгі роки перебувають на збереженні у музейних фондосховищах, але із-за нестачі експозиційних площ не доступні широкому загалу відвідувачів.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ