Максименко готує чергову «інтригу» з іноземними партнерами

Мистецький фестиваль «Рівне. Літо. Музика», в рамках якого протягом літа відбувалися концерти з танцями й співамми, квести, гутірки та інші мистецькі імпрези, подали на Британську раду. Про це нашим журналістам повідомив начальник управління культури Рівненської міської ради Тарас Максименко.

– Маємо нову інтригу. Не знаємо, чи виграємо чи ні, але хочемо, щоб Люблін разом з нами в Рівному організував ночі культури в рамках уже не «Рівне. Літо. Музика», а «Літо. Музика. Європа». Ми подали на Британську раду спільний проект з Любліном. Хотіли б люблінців долучити до концертів у нас. У них є такі ночі культури. А ми хочемо зробити подібні у парку Шевченка та на Пагорбі Слави, – роз’яснює начальник.

В рамках проекту «Літо. Музика. Європа» на території зон, де немає житлових будинків, цілу ніч фестивалитимуть.

– Для міста це нічого не буде коштувати. А от проект, який ми подали на Британську раду, розрахований на 50 тисяч євро, – підсумував чиновник.

Оскільки реалізація проекту «Рівне. Літо. Музика» (або ж якщо вдасться здобути перемогу – «Літо. Музика. Європа») має розпочатися у червні, то реконструкцію «Зеленки» планують закінчити до кінця травня.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ