Маленький рівнянин просить врятувати річку (ВІДЕО)

Активні мешканці міста уже цієї суботи, 21 квітня, збираються щоб прибрати сміття навколо річки Устя. До акції закликав маленький рівнянин Марко.

«Чи то так складаються зірки, чи то просто ми дожилися до того, що питання екології виринає все частіше. Воно хвилює людей, які думають не лише про сьогодні. І воно дуже очевидне і хвилююче для дітей. Діти бачать весь бруд і ставлять питання. Марко багато запитує про те, звідки береться сміття у річці, чому на деревах висять пакети, і чому люди чинять так. Я даю йому максимально чесні відповіді і вони, нажаль, засмучують його.
Він сильно переживає.
Це відео ми відзняли за його ініціативи. Марко дуже хотів розповісти людям, що нищити живе – погано. Він хотів поприбирати біля річки сам. Дитина не чекає, що це зробить хтось інший. Але, я подумала, що разом нам буде легше.
Ти теж так думаєш?
Візьми рукавички, мішки для сміття і, по можливості, довгий сачок, чи будь-який інший пристрій для збору мотлоху з води.
Ми будемо раді бачити тебе.
Марко буде щасливий, якщо йому вдалося достукатися до тебе.
Можливо, порятувати планету прямо у суботу нам не вдасться. Але почати з малого, у своєму місті, може кожен», – записала на своїй сторінці у Facebook рівнянка Ева Ендрик.

Збір оголосили на 12 годину поблизу ресторану «Спорт».

Рівне! Важливе повідомлення.Чи то так складаються зірки, чи то просто ми дожилися до того, що питання екології виринає все частіше. Воно хвилює людей, які думають не лише про сьогодні. І воно дуже очевидне і хвилююче для дітей. Діти бачать весь бруд і ставлять питання. Марко багато запитує про те, звідки береться сміття у річці, чому на деревах висять пакети, і чому люди чинять так. Я даю йому максимально чесні відповіді і вони, нажаль, засмучують його. Він сильно переживає.Це відео ми відзняли за його ініціативи. Марко дуже хотів розповісти людям, що нищити живе – погано. Він хотів поприбирати біля річки сам. Дитина не чекає, що це зробить хтось інший. Але, я подумала, що разом нам буде легше.Ти теж так думаєш?Приходь о 12.00 у суботу 21.04 на набережну, біля ресторану Спорт. Візьми рукавички, мішки для сміття і, по можливості, довгий сачок, чи будь-який інший пристрій для збору мотлоху з води. Ми будемо раді бачити тебе. Марко буде щасливий, якщо йому вдалося достукатися до тебе. Можливо, порятувати планету прямо у суботу нам не вдасться. Але почати з малого, у своєму місті, може кожен.За репост від мене дяка.💚

Опубліковано Євою Єндрик Вівторок, 17 квітня 2018 р.

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ