Мирогощанська громада активно працює над упровадженням нових освітніх технологій

У Мирогощанській громаді особливу увагу приділяють розвитку освіти та позашкілля. Відтак місцева опорна школа з 1 вересня без проблем увійде у новий формат навчання дітей.

У центральній садибі працює опорна школа 1-3 ступенів, у якій навчається 362 учні, 13 з яких у філії села Мокре, 32 – у філії села Липа. У середню і старшу школу діток возить новий шкільний автобус, який придбали минулоріч за умови співфінансування. Тобто громада з власних коштів виділила 400 тис.грн, остаточну суму дофінансовувала держава. Вдалося також віднайти кошти на ремонт даху школи, а це 1 млн.700 тис. грн.

У 1-му класі навчається 2 дітей з особливими освітніми потребами. Поруч з ними завжди працює помічник вчителя. Однокласники вже звикли до особливих діток, завжди їм у всьому допомагають. Вчителі переконані, такий досвід позитивно впливає на усіх дітей. Адже вони вчаться взаємодіяти, допомагати та товаришувати.

У школі є й інший експериментальний клас «Розумники». За цією програмою вчаться учні 3-го класу. Для цього курсу придбали сучасне обладнання – інтерактивну дошку, комп’ютер, проектор.
У школі максимально працюють над темою «Запровадження сучасних освітніх технологій, як засіб творчого розвитку вчителя і учня». Усі такі починання та прагнення до розвитку громада усіляко підтримує та заохочує.

Завдяки участі у різноманітних грантових проектах у школі вдалося замінити вікна на енергозберігаючі, встановили нові двері у класних кімнатах, облаштували два кабінети інформатики з комп’ютерами мультимедійними дошками та проекторами. Кабінети фізики, хімії, біології та географії оснащені сучасним навчально-методичним обладнанням, завдяки перемозі школи у пілотному проекті «Пілот 24».

Особлива гордість навчального закладу – шкільний музей історії села Мирогоща. Тут представлені різні експозиції, а діти опановують майстерність гіда-екскурсовода, краєзнавця.
Вивчати іноземні мови школярам допомагає волонтер Корпусу Миру. Водночас у школі діє двомовний євроклуб «Євростар».

Голова громади Світлана Соборук переконана: завдяки активності педагогічного колективу та їх новаторським ідеям вже з 1 вересня школа без проблем увійде у новий формат навчання дітей. Адже вчителі готові і самі постійно вчитися та розвиватися.

Прес-тур до Мирогощанської ОТГ організовано в рамках роботи Проекту ПУЛЬС (USAID) Рівненським РВ АМУ.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ