Молода рівненська письменниця отримуватиме стипендію Президента

Рівненська письменниця Юлія Семенова (Yuliya Khlapuk), відома українському читачеві як Далія Сімен, отримуватиме стипендію Президента України.

Таку стипендію можуть здобути молоді письменники і митці у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Комісія з відбору кандидатів на здобуття стипендії розглянула 80 заявок, серед яких у сфері музичного мистецтва – 42; молоді письменники – 11; у сфері естрадно-циркового мистецтва – 5; у сфері образотворчого мистецтва – 9; у сфері театрального мистецтва – 5; у сфері хореографічного мистецтва – 3; у сфері кіномистецтва – 5. Загалом було прийнято рішення призначити стипендію 78 кандидатам.

Відтак рівненська авторка Юлія Семенова стала однією з 11 молодих письменників, які отримуватимуть стипендію Президента України для молодих письменників і митців.

Нагадаємо, цього року вийшла дебютна книжка Юлії Семенової (Далія Сімен) «Medium well», яку називають новітнім жіночим романом європейського виробництва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Пристрасті від рівненської письменниці Далії Сімен: ступінь просмаження – «Medium well»

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ