Мультиплекс запрошує рівнян у гості (АФІША)

Цими вихідними рівненський мультиплекс презентує рінянам та гостям міста чимало цікавих фільмів та мультфільмів. На будь який смак та побажання. Для найменших – кумедні мультики про пташок: «Татко гусак» та «Пташині пригоди».

В останньому – головний герой – маленьке пташеня, що відстало від свого сімейства під час перельоту на південь. І тепер йому належить пережити арктичну зиму в небезпечних пригодах. Цікаво, що мультиплікаційний фільм «Пташині пригоди» був проданий більш ніж 20 країнам світу, включаючи Україну, країни Балтії, Близького Сходу, Польщу, Туреччину, Південну Корею, Китай, Болгарію йі Ізраїль.

Мультфільм «Татко гусак» буде однаково цікавим як дітям, так і їхнім батькам. Хтось впізнає у героях себе, а хтось повчиться у них тому, як потрібно дбати про найближчих людей.

Головний герой мультфільму – хоробрий та сильний гусак Пен. Йому по силам очолити навіть найбільшу зграю та керувати перельотом у теплі краї. Так би і сталося, аби не одна прикрість – Пен травмований і через це не може нарівні з дорослими гусьми летіти на далеку відстань. Няньчитися з малечею – не чоловіча справа, тож Пен відмовляється від пропозиції летіти разом з дітьми. Але життя підносить йому ще цікавіший сюрприз. Випадково він натрапляє на двох малесеньких гусенят, які щойно вилупилися зі своїх шкаралупок. Ну хто зможе кинути напризволяще немовлят? Попри всю суворість свого характеру, Пен береться доглядати малюків. Не дивно, що дітки йому дістаються такі ж гонорові та вибагливі як і він сам. Та попри усі труднощі, з нього таки вийшов чудовий дбайливий татусь.

Дорослим Мультиплекс підготував не менш захопливі фільми, як-от: «Месники», «Ремпейдж» і «Таксі-5».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ