На «Авангард» у Рівному повертається футбол

На стадіоні «Авангард» у Рівному відбудеться перша домашня гра Відкритого чемпіонату України Героїв АТО з футболу. Місцева команда «Рівне-АТО» прийматиме гостей з Тернополя.

Це всеукраїнський чемпіонат, який проводиться серед ветеранів війни, військовослужбовців – учасників АТО, що отримують фізичну та психологічну реабілітацію після проходження служби.

Як зазначає капітан команди «Рівне-АТО», майор Збройних сил України Олександр Жур, військові звернулися до Рівненської ОДА з проханням посприяти проведенню домашніх ігор в обласному центрі.

Таким чином, один етапів чемпіонату вже завтра, 28 квітня, відбудеться на стадіоні «Авангард» у м.Рівне. Початок о 15:00. Вхід безкоштовний.

Довідково: Формування футбольного клубу «Рівне АТО» розпочалося восени 2016 року задля участі у змаганнях з футболу серед команд Ліги учасників АТО.

У 2018 році зі створенням Відкритого чемпіонату України Героїв АТО ФК «Рівне АТО» реорганізувався та поповнив свої лави низкою гравців, зокрема футболістом аматорської збірної України Денисом Загнибідою.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ