На дорогах Рівненщини виявили 36 несправних автобусів та 229 порушень законодавства

На Рівненщині триває операція «Перевізник», в ході якої патрульні спільно з працівниками поліції ГУНП в Рівненській області продовжують перевіряти дотримання правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів водіями й перевізниками. Майже щодня правоохоронці виявляють порушників у даній сфері.

Станом на 14 травня з початку операції «Перевізник» було оглянуто 2125 транспортних засобів, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів. За час перевірки правоохоронці виявили 36 технічно несправних автобусів та задокументували понад 229 адміністративних порушень.

Найчастіше водії порушували правила перевезень, надання послуг та вимог безпеки пасажирів. В сумі – 218 адмінматеріалів. Також були задокументовані факти:  керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль – 14; відхилення від визначеного маршруту руху, не заїзд на автостанцію – 33;

Надіслано 2 інформації до Укртрансбезпеки. До відповідальності поліцейські притягнули 6 посадових осіб за випуск на лінію транспортних засобів в неналежному технічному стані та невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції.

Профілактичні заходи щодо безпеки громадян на дорогах тривають.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ