На дороги Рівненщини виділено майже 464 мільйони гривень

На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Рівненської обласної ради було погоджено зміни до обласного бюджету на 2018 рік та рекомендовано винести їх на сесію обласної ради.

2,9 млн. грн. – така субвенція з державного бюджету надійшла на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів.

58,2 млн. грн. отримано на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа». Кошти будуть спрямовані на придбання меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерів для початкової школи, а також на підготовку тренерів-педагогів. При цьому вимагається співфінансування за рахунок місцевого бюджету. Так, для міст обласного значення 30% – місцевий бюджет, для районів та ОТГ – 10%.

На 1,5 млн. грн. збільшиться фонд надання матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення, з яких 500 тис. грн. буде спрямовано на збільшення ліміту обласних депутатів для надання одноразової грошової допомоги.

А також 5 млн. грн. спрямовується додатково на комплексну програму енергоефективності, для проведення конкурсного відбору енергоефективних проектів.

Крім того, 464 млн. грн. буде використано на будівництво і ремонт доріг, з них 281,3 млн. грн. – цільова субвенція з державного бюджету, інша частина – «митний експеримент».

Втім, остаточне рішення щодо цього та інших питань депутати прийматимуть на черговому пленарному засіданні, 18 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Діри, ями та знаки кульковими ручками: чи вистачить 300 мільйонів на дороги Рівненщини (ФОТО)

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ