На фестивалі «Рівненські пироги» рятуватимуть життя дитини

17 червня, з 13:00 до 19:00 у Парку «Хімік» селища Ювілейне відбудеться Фестиваль майстер-класів «Рівненські пироги».

Так, 17 червня, у Рівному в одному місці зберуться найкращі майстри області для того, аби провести безкоштовні майстер-класи для рівнян на будь-який смак.

Гончарство, виготовлення свічок, ткацтво, малювання, різні техніки плетіння, кулінарія тощо. Рівне на один день стане епіцентром ужиткового мистецтва цілого краю.

Пироги у кожної газдині різні, як і начинка – тому і Рівненські пироги – фестиваль на будь-який смак.
Вхід вільний – вихід тільки після участі у майстер-класі!

У рамках фестивалю також  відбуватимуться благодійні аукціони з метою врятувати життя маленького Рустама Фарзалієва.  У багатодітній родині з Великого Олексина п’ятеро дітей, і намагаючись приділити увагу кожному, вони продовжують бути сильними. Але рак – це хвороба, яку потрібно лікувати. А ліки не бувають безкоштовними.

– У Рустама – ембріональний рак лівої мошонки із розповсюдженням на м‘ягкі тканини тазу. Але він сильний, бо має величезну віру. А ми віримо у небайдужість і підтримку наших рівнян, – написала у ФБ організаторка фестивалю Любов Романюк, – Нам дуже важливо, щоб свято, яке ми вперше організовуємо у Хіміку, подарувало настрій усім відвідувачам і майстрам. Але коли пролунають останні акорди, ми будемо знати, що воно не лише закінчилося, але й подарувало краплину допомоги у здоров`я цього чудового хлопчика.

Усі гроші зібрані під час свята – будуть передані батькам Рустама для його подальшої боротьби за своє життя.

Дитині можна помогти вже зараз!
Картка ПриватБанку: 4149629390066348 
Фарзалієв Азар (батько) – на лікування дитини.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ