На Макарова стартував масштабний ремонт

Сьогодні у Рівному розпочали капітальний ремонт частини вулиці Макарова. На ділянці від перехрестя з вулицею Дубенською до вулиці Павлюченка, протяжністю більше кілометра, планують покласти новий асфальт, облаштувати велодоріжки та паркувальні місця. Виконуватиме роботи фірма «Будальянс Груп», яка паралельно ремонтує вулицю Шухевича.

Загальна вартість реконструкції однієї з найпроблемніших доріг Рівного коштувала міському бюджету 42 мільйони гривень.

Виконавця робіт обирали за допомогою тендеру. В управлінні капітального будівництва Рівного кажуть, що фірма-переможець стала єдиною, яка подала всі необхідні документи, має належну техніку та достатній досвід у реалізації подібних завдань. Міський голова Рівного зазначив, що такого масштабу ремонтів в обласному центрі ще не робили.

– Спочатку ми думали, що покладемо просто шар асфальту, але коли виконавці почали проектувати і пробурили дорогу, виявилось, що немає щебеневої підготовки. Тому потрібно все знімати, рити земляне корито, втрамбовувати, робити подушку і лише після того – класти асфальт. Очевидно, що це виходить набагато дорожче. Мене так дратують ці розмови навколо коштів. Ну зробіть дешевше, якщо можете, беріть участь в тендері, – додає Володимир Хомко.

На період капітального ремонту рух транспорту вулицею Макарова не зупинятимуть. Адже дорога має чотири смуги і є можливість залишити для проїзду транспорту дві з них. Планується, що на об’єкті працюватимуть близько 30 одиниць техніки та 70 працівників. Ремонт дорожнього полотна планують завершити наприкінці серпня.

Міський голова Рівного Володимир Хомко також анонсував, що невдовзі розпочнеться ремонт вулиці Орлова. Крім того, найближчої суботи шляховики працюватимуть на Млинівській.

Слідом за ремонтом вулиці Макарова, керівництво міста планує вирішити питання з проблемною транспортною розв’язкою на перехресті Дубенська-Макарова. На місці, де неодноразово траплялися ДТП, планують облаштувати турбо-кільце. Контролювати реалізацію цієї ініціативи доручили заступнику міського голови Віталію Герману, який попередньо радився з урбаністами та архітекторами.

Не відмовляється міська влада від планів по облаштуванню велодоріжок. За словами Володимира Хомка, необхідна для велосипедистів інфраструктура з’явиться на вулицях Макарова, Млинівській (до Луцького кільця) із виїздом на Соборну.

Влітку також очікують завершення капітального ремонту вулиці Шухевича, де в найближчий місяць мають покласти другий шар асфальту, нову бруківку та замінити люки.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ