На «Музейних гостинах – 2018» проходитиме благодійна акція

Традиційно у травні Рівненський краєзнавчий музей щиро запрошує всіх відвідати улюблене свято рівнян «Музейні гостини».

19 травня на подвір’ї краєзнавчого музею пройде фольклорно-етнографічне свято «Музейні гостини – 2018». У Рівному традиційно зберуться майстри з усієї України, а відтак на рівнян чекають виставка-продаж виробів народних умільців, чудова концертна програма, смачна кухня і ще багато цікавого. Програма заходу містить ярмарки, виставки, майстер-класи, фотосушку та концерт. Офіційне відкриття об 11:00.

В рамках фестивалю також проходитиме акція на підтримку новонародженої дочки рівненського журналіста Віталія Голубєва «Людину зцілює природа». Під час акції будуть презентовані авторські аматорські фото залюблених у красу природи рівнян. На звороті кожної фотографії буде розміщена детальна інформація про донечку подружжя Голубєвих із контактами батьків та реквізитами для благодійних пожертв. Бажаючі допомогти зможуть зробити свої пожертви безпосередньо під час презентації фотосушки, отримавши на згадку фотографію, яка найбільше сподобалася, та смаколики від засновниці домашньої пекарні Cukolini – Ольги Шлихтюк, або ж перерахувати кошти на рахунок батьків дівчинки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рівняни бігатимуть, щоб зібрати кошти на операцію маленькому дубенчанину

Довідково. Історія Іванки Голубєвої: 

10 квітня, на третій день Великодня, у подружжя Голубєвих народилася третя донечка – Іванка. Ще будучи вагітною, мама – Юлія Новак-Голубєва, під час планової медичної консультації дізналася про можливі проблеми зі здоров’ям майбутньої дитини. Батькам запропонували перервати вагітність. Проте серед лікарів знайшлися й ті, хто повністю підтримав рішення подружжя – зберегти життя майбутньої дитини й надалі підтримує та надає усю можливу медичну допомогу.

У дівчинки діагностували – спинномозкову грижу і гідроцефалію головного мозку. У перший тиждень життя Іванка перенесла дві складні операції за участю українських та польських хірургів. Наразі дитина потребує належної реабілітації.

Детальнішу інформацію та всі звіти про використання пожертв для лікування Іванки можна знайти на сторінці її тата – Віталія Голубєва
https://www.facebook.com/golubev2305
та мами – Юлії-Новак Голубєвої
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005600478403

Реквізити для перерахунку допомоги: 
Картка ПриватБанку 4731 2191 1099 8386. Контактна особа:  Вікторія Назарук, тел.0968006130. 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ