На півночі Рівненщини ремонтуватимуть міст

Міст через Горинь, який сполучає Дубровицький та Сарненський райони, знову закриють на ремонт. При здійсненні обстеження було виявлено необхідність провести заміну елементів і асфальтного покриття.

Початок ремонтних робіт означатиме значні перешкоди для транспортного сполучення, адже водіям доведеться користуватися паромною переправою або їхати в об’їзд через село Любиковичі, де дорога знаходиться у жахливому стані, інформує polissya.prg.

Наразі міст у аварійному стані, закрити його планують через 2-3 тижні. Ремонт триватиме щонайменше три місяці.

За інформацією дубровицького видання, міст є важливою ланкою транспортного сполучення з основними напрямками руху – траси до Рівного та Варшавської траси, яка веде до Києва. Тож, фактично, на час ремонту мосту, північні райони Рівненщини лишаються ніби відрізаними від «великої землі», а поїздка маршруткою в сусідні Сарни займе замість звичних 30-ти хвилин годину-півтори.

Нагадаємо, востаннє ремонт мосту проводився в 2012 році. Тоді відремонтували одну половину мосту, нині ремонтуватимуть другу. Замовником робіт виступає Служба автомобільних доріг, тендер вже відбувся.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ