На Рівненщині долатимуть бідність без додаткових грошей

На вимогу розпорядження Кабміну департамент соціального захисту населення Рівненської ОДА розробив план заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії подолання бідності. За словами в.о. директора департаменту Олексія Шамака, реалізація цього плану не потребує додаткових фінансових витрат із бюджету.

Це швидше догматична програма.

– Зрозуміло, що бідність у нашій області ми не ліквідуємо, але план заходів ми розробили і думаю він буде корисним. Відповідно до плану, рекомендується перебудувати систему державного сприяння працевлаштування на принципово нових засадах: з урахуванням балансу інтересів роботодавців і громадян, які шукають роботу. Тобто центр зайнятості має забезпечити орієнтований на клієнта підхід під час підбору роботи громадянам, які шукають роботу. А ще має сприяти оперативному працевлаштуванню громадян, які шукають роботу. В плані передбачені і заходи, що дозволять підвищити конкурентоспроможність осіб, які шукають роботу на ринку праці, шляхом підвищення рівня професійного навчання. Маємо запровадити ефективні стимули зайнятості сільського населення, як-от: створення гнучкої навчальної мережі з питань ведення малого бізнесу, – розповідає Олексій Шамак.

Цікаво, що чиновники не володіють статистичними даними щодо того, яка кількість населення області за межею бідності. Відомо тільки, що у 2017 році кількість безробітних збільшилась на 1% .

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ