На Рівненщині лінії електромереж розчищають від гілля

Лісівники Дубровицького та Висоцького лісгоспів розчистили 2,5 кілометри трас повітряних ліній від гілок та порослі. Таким чином попередивши їх пориви та аварійні відключення.

Як свідчить статистика, до 80 % аварійних відключень внаслідок несприятливих погодних умов спричинені саме необрізаними зеленими насадженнями. Проведення чистки проходило після погодження з Дубровицьким РЕМ.

За інформацією «Рівнеобленерго», минулоріч в області було розчищено майже 1800 км повітряних ліній. Статистика враховує залучення до робіт лісівників, населення, органів місцевого самоврядування та роботи виконані безпосередньо районними працівниками «Рівнеобленерго».

Найактивніше роботи у населених пунктах проводяться у Радивилівському, Зарічненському, Березнівському, Гощанському та Здолбунівському районах.

Найбільш пасивними щодо впорядкування охоронних зон повітряних ліній є населення та органи місцевого самоврядування Рівненського району. Тут чистка повітряних ліній практично не проводиться. Як наслідок – саме мешканці Рівненського району найбільше потерпали внаслідок погодних негараздів взимку. Про це інформує прес-служба ПрАТ «Рівнеобленерго».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ