На Рівненщині екс-правоохоронець отримав 4 роки за розтрату

Колишнього керівника одного із підрозділів Управління Міністерства внутрішніх справ України у Рівненській області засуджено до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

На Рівненщині один з керівників колишньої міліції шляхом зловживання службовим становищем та підроблення офіційних документів привласнив 850 тис. гривень, чим завдав непоправних збитків державі.

Йдеться про кошти, виділені для грошового забезпечення та оплати праці працівників міліції, які службова особа, працюючи у правоохоронному відомстві, привласнила та перерахувала у період з 2011 по 2015 рік на свій картковий рахунок.

Дії посадовця слідчі прокуратури кваліфікували за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України (привласнення та розтрата чужого майна в особливо великих розмірах, вчинене шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Рівненський міський суд визнав екс-правоохоронця винним у вчиненні інкримінованих злочинів, та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна, позбавленням права обіймати певні посади строком на 1 рік та штрафом у розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нині посадовець утримується під вартою.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ