На Рівненщині школярі змагатимуться у грі “Джура-Прикордонник”

На Дубровиччині відбувся урочистий вишкіл роїв районних етапів Всеукраїнського проекту «Джура-Прикордонник».

На подвір’ї  Берестівського НВК вишикувалися 150 учасників – це представники військово-патріотичних гуртків, клубів та організацій Дубровицького, Зарічненського та Рокитнівського районів та ОТГ.

Гра «Джура-Прикордонник» у цих краях проводиться вперше. Але, як зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський, саме на цій землі  воїни УПА захищали свої кордони та боролися за державність і сьогодні прикметним є і те, що більшість молодих людей з цього краю обирають професію прикордонника.

Впродовж трьох днів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-Прикордонник» школярі змагатимуться за першість у різних змаганнях, серед яких: стрільба, конкурс відеороликів «Зроби добре діло», «Рятувальник» та інші.

Також в межах цього проекту в селі Кураш (урочище «Курашські гори») буде проведений обласний семінар-практикум з керівниками гуртків військово-патріотичного спрямування, які працюють за програмою гуртка «Джура» в Рівненській області.

Нагадаємо, «Джура-Прикордонник» – військово-патріотична гра, заснована відділом Національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту, спільно з Міносвіти і Держприкордонслужбою, для дітей і молоді з прикордонних районів України. Гра створена на основі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), з додатковими компетенціями корисними при охороні державного кордону України.

Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ