На Рівненщині шукають залізничників

У Рівненському міському центрі зайнятості відбулася зустріч представників філій та підрозділів «Укрзалізниці» з потенційними працівниками.

Для забезпечення безперебійного та якісного перевезення пасажирів та вантажів, залізничне підприємство потребує кваліфікованих працівників. Актуальними вакансіями, на які є попит на вузлових станціях Рівного та Здолбунова є: черговий стрілочного поста, складач поїздів, регулювальник швидкості руху вагонів, монтер колії, машиніст залізнично-будівельних машин і механізмів, машиніст електростанції пересувної, слюсар з ремонту колійних машин та механізмів, машиніст бульдозера, електрозварник ручного зварювання, майстер шляховий, налагоджувальник колійних машин та механізмів, коваль ручного кування, оператор дефектоскопного візка, столяр будівельний.

У ході роботи ярмарку представники залізниці розповіли про рівень заробітної плати, умови праці, можливості навчання, медичне страхування, оздоровлення працівників та членів їх сімей. Коротко познайомили з обов’язками практично кожного необхідного для підприємства працівника.

Підбір на вакантні посади – триває. Додаткову інформацію можна отримати в Рівненському міському центрі зайнятості.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ