На Рівненщині суд виніс вирок трійці хуліганів, яка забила людину до смерті

Трьох жителів Вараша, які забили людину до смерті, засуджено до позбавлення волі. Про це повідомив державний обвинувач – прокурор Варашського відділу Сарненської місцевої прокуратури Юрій Мізюк.

Йдеться про випадок, що стався у квітні 2014 року. У ході словесного конфлікту, який переріс у бійку, зловмисники умисно завдали 29-річному жителю Вараша не менше 15 ударів ногами та скляними пляшками по голові та інших життєво важливих частинах тіла. Потерпілий зміг сам дійти додому, але від отриманих численних травм йому стало гірше і він помер.

Тривалий час обвинувачені перебували у розшуку, оскільки одразу після скоєного виїхали за кордон на заробітки. Однак правоохоронними органами їх було розшукано та затримано.

Втім, підсудні не визнавали вину та заперечували свою причетність до спричинення тілесних ушкоджень місцевому жителю, від яких настала його смерть.

Але Кузнецовський міський суд визнав достатніми зібрані досудовим розслідуванням докази для винесення обвинувального вироку (ч. 2 ст. 121, ч. 2 ст. 296 КК України).

Відтак двом обвинуваченим призначено кожному покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років. Обох взято під варту у залі суду.

Ще одному підсудному суд призначив за вчинення хуліганських дій покарання у виді 2 років позбавлення волі та застосував Закон України «Про амністію», на підставі якого звільнив від відбування покарання.

Також за рішенням суду засуджені мають сплатити матеріальну і моральну шкоду потерпілим.

Даний вирок суду законної сили ще не набрав.

Упродовж місяця учасники судового процесу мають право на його оскарження.

За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ