На Рівненщині відбувся дитячий турнір з міні-футболу

Вперше за кілька десятків року відновлений спортивний майданчик «Піщанка», що у Квасилові, приймав дитячі змагання з міні-футболу високого рівня. Минулої суботи, 28 квітня, тут відбувався турнір «Квасилівська весна», участь в якому взяли чотири команди Рівненського району, сформовані з дітей 2004 року народження і молодших.

Турнір видався цікавим та безкомпромісним, а рівень юних футболістів – досить пристойним. Як наслідок, переможець «Квасилівської весни» визначився лише в останній грі. Найсильнішою стала команда з села Дуби Шубківської сільської ради, яка стала єдиною, що не програла жодного матчу. Друге місце – у кустинської «Горині-2». Господарі змагань квасилівчани лідирували аж до останнього туру, але у вирішальний момент поступилися кустинцям і, у підсумку, фінішували третіми. Останнє – четверте – місце посіли діти, що захищають кольори шубківського «Зеніту».

Щоправда, без почесних призів не лишилася жодна з команд. Їх під час церемонії нагородження учасникам вручили заступник голови Рівненської районної федерації футболу Павло Дутко, член виконкому цієї ж організації Віталій Прокопчук та керівник партнерського представництва ТОВ «Нова пошта» Дмитро Барановський.

Під час вітального слова, головний організатор «Квасилівської весни», голова правління громадської організації «Новий Квасилів» Павло Дутко висловив сподівання, що в майбутньому турнір стане традиційним. Крім того, організатори планують проводити подібні змагання і в інших населених пунктах району.

Прес-служба громадської організації «Новий Квасилів».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ