На Рівненщині «взялися» за дефіцитні професії

Цьогоріч на Рівненщині створять ще два навчально-практичні центри (НПЦ). Кошти на їх створення передбачили у держбюджеті. Гроші підуть на забезпечення центрів сучасним обладнанням, інструментами, витратними матеріалами тощо.

Нові центри функціонуватимуть на базі Квасилівського професійного ліцею та Вищого профучилища №29 у Володимирці. Там готуватимуть спеціалістів за дефіцитними нині професіями: електрозварник, електромонтер та електромонтажник.

Нагадаємо, професії слюсар, зварник, машиніст та монтажник визнано дефіцитними. Відповідний моніторинг найбільш затребуваних на ринку праці професій у 2017 році провело Міносвіти. До аналізу долучилися місцеві органи управління освітою, роботодавці, Мінсоцполітики, центри зайнятості, ДК «Укроборонпром» та інші стейкхолдери.

Загалом МОН затвердило Перелік, що включає 50 НПЦ в усіх областях України.

Минулого року на Рівненщині було утворено 2 навчально-практичних центри галузевого спрямування. А загалом в області працює 9 НПЦ. Там навчають таким затребуваним у наш час професіям, як опоряджувальник будівельний, монтажник, муляр, кухар, кондитер, слюсар з ремонту автомобілів, швачка, кравець, закрійник. Про це інформує Рівненська ОДА.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ