На Рівненщині змагатимуться юні знавці Біблії з 15 областей

У п’ятницю 27 квітня на базі Національного університету «Острозька академія» відбудеться XІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» для учнів 7-11 класів ЗОШ, професійно-технічних училищ та студентів ВНЗ України. Урочисте відкриття розпочнеться у 10:00 год. в аудиторія П-3.

XІ олімпіада «Юні знавці Біблії-2018», що відбудеться  в Острозькій академії, присвячена 1030-й річниці хрещення Руси-України. Загальна тема олімпіади – «Християнство – духовний вибір українського народу».

Найбільша цінність і турбота для зрілої людини і суспільства – це діти. Нелегко виховати сучасних дітей порядними людьми і громадянами у час глобалізації, інформаційних технологій, аморальності. Але те, що не може людина, може Бог.

Упродовж багатьох років у Національному університеті «Острозька академія» проводиться унікальний виховний захід – Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії». Мета олімпіади – виховувати наше молоде покоління на духовно-моральних цінностях Святого Письма. Також важливими та надзвичайно актуальними завданням проведення олімпіади – підвищувати інтерес дітей і молоді до систематичного читання Біблії та її використання у повсякденному житті; спонукати дітей та молодь будувати свій світогляд, характер і поведінку на християнських моральних цінностях; сприяти консолідації сім’ї, школи та церкви у духовно-моральному вихованні молоді; інформувати педагогічну громадськість, батьків про предмети духовно-морального спрямування.

За час проведення олімпіад тисячі дітей різного віку і студентів побували в атмосфері духовності – на Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії» у Національному університеті «Острозька академія».

Заявки на участь у олімпіаді уже подали учні та студенти з 15 областей України – Одеської, Івано-Франківської, Полтавської, Львівської, Рівненської, Сумської, Київської, Миколаївської, Черкаської, Запорізької, Херсонської, Волинської, Дніпропетровської, Донецької.

Контакти Організаційного комітету:

ел. пошта: christian.lab@oa.edu.ua

телефони: (067) 104 5737 – Світлана Власова.

Координатор олімпіади «Юні знавці Біблії», доктор педагогічних наук, професор Національного університету «Острозька академія» Василь Жуковський – (067) 503 2005.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ