На рівненських дорогах з’явиться розмітка за півтора мільйона гривень

Управління житлово-комунального господарства Рівнеради оголосило тендер на послуги з нанесення та відновлення дорожньої розмітки на вулицях міста. Очікувана вартість  сягає півтора мільйона гривень.

За словами начальника управління ЖКГ Ярослава Сахнюка, об’єм робіт чималий. Адже необхідно «розмалювати» практично всі дороги міста.

– Ми хочемо, аби на початок серпня у місті вся розмітка вже була зроблена. Відповідно до вимог, термін зносостійкості дорожньої розмітки, що нанесена фарбою, повинен становити не менше 6–ти місяців, а для розмітки, що нанесена пластиком не менше двох років з моменту нанесення. Компанія, яка торік наносила розмітку виправляла ті недоліки, які допустила у роботі. Наприклад недоліки ми виявили на вулицях Київська, Степана Бандери, були зауваження і по частині вулиці Князя Володимира. Тому-то восени, приїжджали їх працівники (фірми, яка минулого року виграла тендер – ред..) і переробили, – говорить Ярослав Сахнюк.

Відповідно до інформації про предмет закупівлі, підрядна організація має нанести більше сотні кілометрів розмітки фарбою та 710 метрів квадратних холодним пластиком.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ